Фото ілюстративне з відкритих джерел
У Збройних силах України за добу виявлено 25 нових випадків зараження коронавірусом.
Як пише Четверта студія, про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ на сторінці у Фейсбуці.
«За минулу добу зареєстровано 25 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у заклади охорони здоров’я госпіталізовано 7 осіб: Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 4 військовослужбовці; 59-ий військовий мобільний госпіталь – 3 військовослужбовці. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування», – ідеться в повідомленні.
Зазначається, що на лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 18 осіб.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…