За минулу добу захворіло 2106 осіб, з них 118 дітей та 136 медпрацівників. Госпіталізовано 487 осіб – найбільша за весь час пандемії кількість. За останню добу в Україні зафіксовано 23 летальні випадки, одужали 637 пацієнтів. Загалом за добу здійснено 39 699 тестувань, з них 21 821 дослідження методом ПЛР і 17 878 — методом ІФА.
Як пише “Четверта студія”, про це повідомив під час брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Як повідомляється, найбільшу кількість випадків зареєстровано у Чернівецькій (208), Тернопільській (185), Харківській (184), Івано-Франківській (172), Одеській (170), Львівській (162) областях та у місті Києві (156).
Державна комісія з питань ТЕБ та НС на позачерговому засіданні 20 серпня переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл і пов’язані з ним обмеження запроваджуються 24 серпня на 14 днів. Рішення комісії базується виключно на даних щодо епідемічної ситуації у кожному конкретному регіоні.
Комісія зафіксувала перевищення кількості зареєстрованих нових випадків на 100 тисяч населення за останні два тижні в 14 регіонах. На території адміністративно-територіальних одиниць цих областей визначено 14 “червоних”, 75 “помаранчевих” та 106 “жовтих” рівнів.
До “червоного рівня” будуть віднесені: м.Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області, м.Самбір Львівської області, м. Біляївка Одеської області, міста Дубно та Острог, Костопільський, Радивилівський та Рівненський райони Рівненської області, м. Чернівці, Заставнівський та Кіцманський райони Чернівецької області.
Вже другу добу поспіль у країні реєструється більше 2 тисяч нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом з початку пандемії в Україні захворіло більше 100 тисяч осіб. У цій ситуації МОЗ терміново міняє алгоритми маршрутизації та надання медичної допомоги. Також удосконалюються механізми виявлення контактних осіб та контролю дотримання ними режиму самоізоляції.
Через значне збільшення кількості госпіталізованих хворих на COVID-19 МОЗ планує об’єднати лікарні першої та другої хвилі. Коронавірусна хвороба часто має важкий перебіг і потребує лікування в умовах стаціонару. У зв’язку з цим майже щодня до лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою залучаються додаткові медичні заклади.