Фото: Про Львів
У Львові від завтра у місті посилюють контроль за виконанням умов карантину.
Про це інформує телеграм-канал Львівської міської ради, пише Четверта студія.
“Додатково від завтра в місті посилюють контроль за виконанням умов карантину: з 9:00 працюватимуть моніторингові групи, які перевірятимуть заклади та транспорт”, – йдеться у повідомленні.
У мерії нагадують, що у відповідності до рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС карантин на території всієї області, зокрема – й у Львові, наразі не послаблюватимуть.
“Показники захворюваності не сприяють скасуванню обмежень”, – йдеться у повідомленні.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною