У Львові припиняє курсувати громадський транспорт

Коронавірус 06 Квітня, 2020 2 440
У Львові скасували автобусний маршрут №4а через збитковість. Фото: Павло Сирватка.

Відтепер громадський транспорт переходить в режим спецперевезень.

Про це було повідомлено на брифінгу щодо рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, пише Вежа.

“Від сьогодні весь громадський транспорт переходить в режим спецперевезень. Це означає, що в транспорті будуть перевозитись лише певна категорія людей”, – повідомила Ірина Маруняк, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Зокрема, перевозити в громадському транспорті будуть людей, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, це працівники медичних установ, продуктових магазинів, банківських установ, прокуратури, суду тощо.

Що важливо, водії та пасажири мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту (маски та респіратори), а кількість людей дорівнюватиме кількості сидячих місць.

“Ми зобов’язали керівників підприємств, установ та організацій, представники яких можуть їздити громадським транспортом видати посвідчення або довідки, які засвідчують, що вони працюють на даних підприємствах. Довідки мають бути підписанні керівником та засвідчена мокрою печаткою”, – додала Ірина Маруняк.

Поліція буде перевіряти право пасажира їхати в громадському транспорту, а в разі порушення проводитимуть стягнення, які сягають від 17 до 34 тисяч гривень.

Коментарі

Позначки: , , ,