Коронавірус

У Києві майже вдвічі збільшилась кількість хворих на COVID-19

У Києві виявили 101 випадок захворювання на коронавірус за минулу добу.

Про це свідчать дані Системи моніторингу поширення коронавірусу РНБО.

Це майже вдвічі більше, ніж повідомлялося напередодні, число хворих зросло на 44 людини, тобто 30 червня у Києві було зареєстровано 57 нових випадків коронавірусу.

За минулу добу немає летальних випадків у столиці, водночас, 35 киян одужали.

Київ наразі займає другу позицію за кількістю хворих на COVID-19.

З початку епідемії коронавірусом інфікувалися 5138 киян, 108 померли, майже 1,6 тисяч пацієнтів повністю одужали і були виписані з лікарень.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних

За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…

11 хв. тому

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

2 години тому