У карантинному Львові черги на ринку (ФОТО)

Коронавірус 21 Березня, 2020 10 075

Фото: ФБ/Myroslava Bzikadze

У Львові черги на ринку “Шувар”. Охоронець ринку продає маски, які витягує “з брудної торбини”.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє сьогодні 21 березня, на своїй сторінці у ФБ Myroslava Bzikadze.

“Шоу під назвою «карантинні заходи у зв’язку з коронавірусом» у Львові триває!

Ранок суботи, верхній ринок Шувар. В галереї з м’ясом та овочами пускають по 10 осіб, на дверях – грізний охоронець, на вулиці, під дощем і снігом, – черга із 50 осіб. Про відстань один від одного в два-три метри і не йдеться, люди туляться один до одного, думають, що так буде тепліше і швидше. Не секрет, що за таких умов можна, нехай і не коронавірус, але ГРВІ чи грип підхопити – точно.

Але найцікавіше, коли ваша черга підходить під самі двері – виявляється, що без масок у торгову галерею не пускають (хоча тиждень перед цим пускали, навіть вчора). А маски можна купити в іншому кінці ринку за 5 гривень. Звичайно, 5 грн – не гроші, але продає їх охоронець «Шувару». Витягує з брудної торбини марлеві шмАточки, руками без рукавичок, цими ж руками бере гроші, дає решту… Про те, що маски мають бути стерильні, кожна запакована окремо, бо ж люди прокладають їх до обличчя – не чув. Каже, «нам їх шиють в ательє». Хто шиє, в якому ательє, коли цей «продавець» востаннє мив руки (антисептика немає і близько), невідомо.

Цікаво, кому піде виручка від продажу тих, з дозволу сказати, масок? І чому ніде не написано, що маска коштує саме 5 грн? Чому не закрити взагалі ринок, якщо все настільки серйозно? Чи адміністрація боїться втратити прибуток за «простій»?

Тим часом, водіїв маршруток і трамваїв штрафують за перевезення пасажирів більше, ніж 10 осіб. А як людям добратися додому, до рідних, може, у когось батьки старі і потребують допомоги?? Годинами стояти на зупинках, бо 10 чоловік набирається вже на кінцевій, та й водії масово відмовляються їздити – краще пересидять вдома, ніж платити штрафи. А джипи і мерседеси далеко не всі мають.

Як-то кажуть, кому коронавірус, а кому – мати рідна… А можновладці лише вміють закони приймати, але все через одне місце…”, – зазначається  у дописі.

Фото: ФБ/Myroslava Bzikadze

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,