Фото: Про Львів
До 29 травня карантинні заходи у Львові не будуть послаблені.
Про це інформує телеграм-канал Львівської міської ради, пише Четверта студія.
Таке рішення прийняли сьогодні обласна комісія з надзвичайних ситуацій.
«Кабмін забрав у міст право послаблювати карантинні заходи. Я вважаю це некоректно! Громадський транспорт і садочки зможуть запрацювати після 29 травня, за умови, що динаміка захворювання не буде збільшуватись.
Ми додаємо більше автобусів для спецперевезень по місту. На сьогодні це все що можемо зробити.
Бережіть себе та рідних!)», – йдеться у повідомленні Садового.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…