Максим Козицький
Голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав мешканців Львівщини відсвяткувати Свято Трійці вдома.
Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.
Щодня на Львівщині фіксується все більше нових хворих на Covid-19. За попередню добу – 73 особи з підтвердженим коронавірусом, 42 з них зі Львова.
“У попередні дні позначка теж стрімко наближалася до сотні. Можемо говорити про суттєве погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні! Що саме спричинило такий стрибок? Недотримання карантину, неуважність до власного здоров’я та людська втома від кількамісячної коронавірусної паузи. Проте, ми не маємо права розслаблятись та забувати про пандемію, яка вирує не лише в Україні, а й в світі. Попереду Зелені свята. Дні, які ми звикли проводити з родиною чи друзями. Я вкотре наполегливо прошу вас, усіх мешканців Львівщини, згадати про смертельну небезпеку, яка чатує на нас, наших рідних і близьких. Бережіть себе! І залишайтеся вдома”, – закликав голова облдержадміністрації Максим Козицький.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною