Фото ілюстративне. Джерело: ЛОДА
На Львівщині помер восьмий пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію.
Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько.
Чоловік, 1953 року народження, помер 16 квітня. Позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали 11 квітня.
Чоловік був госпіталізований у Новояворівську районну лікарню імені Юрія Липи 8 квітня. Опісля хворого перевели до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.
У пацієнта були супутні захворювання, зокрема цукровий діабет.
Львівська обласна державна адміністрація висловлює співчуття рідним та близьким.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону