Звіт голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина ,фото 4studio
На Львівщині відбудеться позачергова сесія обласної ради через коронавірус.
Про це на брифінгу повідомив голова обласної ради Олександр Ганущин, пише Четверта студія.
Як повідомив Ганущин, зараз триває чергова сесія обласної ради, яка “добігає свого кінця”.
“З ініціативи депутатських фракцій відбудеться позачергове пленарне засідання сьогодні, але після обіду”, – сказав Ганущин.
Він подякував журналістам, які долучились до ініціативи і не прийшли на сесійне засідання, оскільки сесію транслює телеканал “Перший Західний”.
“Прості речі рятують життя”, – сказав Ганущин.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону