На Львівщині недостатнє проведення вакцинації, – лікар

Коронавірус 07 Квітня, 2021 86

На Львівщині недостатнє проведення вакцинації

На Львівщині недостатнє проведення вакцинації.

Про це заявила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій Львівської районної ради Людмира Гера, пише Четверта студія.

Лікар наголошує, що у нас більш ніж на чверть збільшилася кількість померлих від пневмонії, порівняно з минулим роком в аналогічний період.

За офіційними даними Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, які він озвучив на брифінгу 6 квітня, можливості медичної системи в Україні вичерпані, неможливо збільшити кількість ліжок із киснем. Бачимо, що ситуація вкрай напружена. Тому від кожного з нас залежить безпека вцілому і здоров’я ближнього.

Прості правила, а саме: дотримання усіх карантинних вимог та рекомендоване носіння маски у людних місцях, дотримання соціальної дистанції, використання антисептичних засобів уникання велилюдиних місць при можливості – все це мінімізує ймовірну можливість зараження коронавірусною інфекцією. Також наразі в нас є недостатнє проведення вакцинації”, – зазначає Людмила Гера, лікарка, депутатка ЄС у Львівській районній раді, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій ЛРР.

Додамо, за офіційними даними сайту Львівської ОДА за попередню добу в області провели 3596 досліджень на коронавірус, з них – 1085 позитивних. Найбільше хворих у Львові – 628 осіб, Яворівському (77 осіб), Самбірському (64 хворих) та Стрийському (61 людина) районах.

Загалом коронавірус на Львівщині підхопили понад 112 тисяч людей з часу пандемії.

Коментарі

Позначки: , ,