Фото ілюстративне з відкритих джерел
На Львівщині помер ще один пацієнт, у якого було діагностовано коронавірусну інфекцію. Чоловік, якому було 70 років, помер 27 квітня. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.
Позитивний результат, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали учора ввечері, 29 квітня. Пацієнта перевели з 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова 24 квітня з двобічною пневмонією та інфарктом міокарду. Супутні захворювання – гіпертонічна хвороба.
Чоловік проживав у Жовківському районі.
Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…