Іван Собко. Фото: "Варіанти"
Львівська область готується до можливого введення надзвичайного стану.
Про це на брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, пише Четверта студія.
За словами Собка, ситуація у області є стабільною.
“Підтверджених хворих є двоє, ті, що здорові – виписуються, кількість тих, що підозрюють – збільшується”, – сказав Собко.
Він додав, що станом на сьогодні немає необхідності переводити область на режим надзвичайного стану.
“Принаймні, станом на сьогодні”, – наголосив Собко.
Він додав, що треба зробити усе, щоб не зупинилась економіка й не наступило зубожіння та економічна криза.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…