Курортники не мають чим виїхати з Трускавця

Коронавірус 17 Березня, 2020 736

Ілюстрація: railwayz.info

Відпочивальникам наразі не повідомляють, як виїхати додому після завершення перебування у санаторії

Відпочивальники санаторно-курортних закладів Трускавця наразі не знають, як їм дістатися додому після завершення терміну путівок у період карантинних заходів та призупинення транспортного сполучення. 

Як пише «Четверта студія», відпочивальники одного із санаторіїв Трускавця повідомили, що адміністрація закладу наразі не володіє інформацією, як людям, в яких термін путівок закінчується у період дії карантину, дістатися додому. А це – жителі різних регіонів України.

Наразі, дехто домовляється з родичами,  які можуть приїхати за ними на власному автомобілі, у кого такої можливості немає – розглядають варіанти автостопу чи  сервісу BlaBlaCar.

На даний час, на офіційному сайті Трускавецької міської ради  лише повідомляється про те, що у Трускавці проводяться дезінфекційні антисептичні заходи у місцях масового скупчення людей.  Питання подальшої життєдіяльності міста-курорту обговорять на позачерговій сесії Трускавецької міської ради.

Як повідомляє Урядовий портал, на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Постановою введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів.

Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Крім того, з 17 березня по 3 квітня заборонено перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.

З 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

При цьому АТ «Укрзалізниця» дозволено здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури та МОЗ, або ж міжнародному залізничному сполученні за погодженням Мінінфраструктури, МЗС та Держприкордонслужбою.

Як повідомлялося, у Трускавці санаторно-курортні заклади працюють у звичайному режимі, хворих на коронавірус немає.

 

Скриншот ФБ/Трускавецькі новини

Коментарі

Позначки: , , , , ,