Коронавірус. Фото: відкриті джерела.
Мер Вашингтону Мюріель Баузер оголосила про введення режиму надзвичайного стану через спалах коронавірусу.
Про це повідомили в прес-службі мерії, пише “Четверта студія” з посиланням на “Прямий”.
“Станом на 7:00 вечора в середу, 11 березня, дані про коронавіруси округу (COVID-19) включають шість нових позитивних випадків, в результаті чого загальна кількість позитивних випадків захворювання в окрузі склала 10 осіб”, – зазначила Бауер.
Раніше в місті рекомендували відкласти або скасувати несуттєві масові зібрання до 31 березня. Також можлива відміна занять в школах і університетах і перехід на дистанційне навчання.
У Вашингтоні вже зафіксовано десять випадків зараження коронавірусом.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону