Фото: Денис Шмигаль (РБК-Україна)
Кабінет міністрів попереджає українців про продовження політики покарань за порушення карантину. Йдеться про недотримання соціальної дистанції та заходів масочного режиму.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у ході засідання Кабміну, передає РБК-Україна.
“Ми почали з понеділка акцію по накладенню штрафів переважно на установи, які не дотримуються карантинних обмежень. Але, шановні громадяни України, ми будемо продовжувати політику покарань за недотримання соціальної дистанції та заходів масочного режиму, заходів дезінфекції”, – заявив глава уряду.
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…
Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону