Коронавірус

Кабмін попередив українців про покарання за відсутність масок і соцдистанції

Кабінет міністрів попереджає українців про продовження політики покарань за порушення карантину. Йдеться про недотримання соціальної дистанції та заходів масочного режиму.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у ході засідання Кабміну, передає РБК-Україна.

“Ми почали з понеділка акцію по накладенню штрафів переважно на установи, які не дотримуються карантинних обмежень. Але, шановні громадяни України, ми будемо продовжувати політику покарань за недотримання соціальної дистанції та заходів масочного режиму, заходів дезінфекції”, – заявив глава уряду.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

44 хв. тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

1 годину тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

2 години тому

Кордон з Польщею радять перетинати у ранкові або пізні вечірні години

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

10 години тому