Ілюстрація: izbirkom
На Львівщині помер ще один пацієнт із діагностованим коронавірусом. Це уже 67-ма смерть від цієї недуги.
Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.
Чоловіка, 1938 року нароження, госпіталізували 13 травня. Перебував на апараті штучної вентиляції легень у Госпіталі ветеранів ім. Юрія Липи.
Помер 17 травня, а Covid-19 методом ПЛР підтвердили уже після смерті.
Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації