Юнак зі Львівщини став срібним призером Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Турнір відбувся у столиці Обʼєднаних Арабських Еміратів – Абу-Дабі. Тут на легендарному стадіоні «Mubadala Arena» змагалися спортсмени у трьох вікових категоріях. Це діти – 12-13, юнаки – 14-15 та юніори 16-17 років.

До збірної команди України увійшло всього 83 спортсменів та спортсменок. Серед них – троє представників Львівщини: Роман Авраменко, Ігор Пазюк, Наталія Мазур.

Так, Романові вдалося вибороти друге місце у віковій категорії 12-13 років та ваговій – 44 кг. Юнак провів пʼять поєдинків та за крок до золота поступився спортсмену з Польщі.

До слова, як зазначили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, в загальнокомандному заліку збірна України стала найсильнішою у світі. Такий результат наші спортсмени демонструють вже четвертий раз поспіль!