В Україні жінок почали ставити на військовий облік
Про це повідомив журналіст Єгор Логінов, інформує Четверта студія.
“Жінок почали незаконно ставити на військовий облік і призначати штрафи”, — повідомив журналіст Єгор Логінов.
“Скажу відверто: це просто треш.
Ось так виглядає країна мрій Зеленського: жодних законів, жодної відповідальності, а лише суцільний безлад і хаос.
Саме такі історії підривають мобілізацію і довіру до держави. І це треба вирішити НЕГАЙНО.
Моя позиція чітка – такого в Україні НЕ БУДЕ.
Потрібно негайно розібратися у цій ситуації і вирішити це питання на корню. Крапка”, – написав нардеп Олексій Гончаренко.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону