Українець їхав до Польщі з набоями
Громадянин України прямував на виїзд з країни з набоями в автомобілі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ДПСУ.
Напередодні в пункті пропуску “Краківець” під час процедур прикордонно-митного контролю прикордонний собака зреагував на бардачок автівки.
Оглядова група дістала з нього 57 різних набоїв – для гладкоствольної, нарізної та травматичної зброї.
Українець їхав до Польщі з набоями
Українець їхав до Польщі з набоями
Українець їхав до Польщі з набоями
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…