Ще 115 наших захисників повернулися сьогодні додому. Це воїни Національної гвардії, Збройних Сил, Військово-морських сил, Державної прикордонної служби.
Про це повідомив президент Зеленський, пише Четверта студія.
Ми пам’ятаємо про кожного й кожну. Шукаємо та докладаємо максимум зусиль, щоб повернути всіх.
»Дякую кожному підрозділу, який поповнює наш обмінний фонд. Це наближає звільнення наших військових, наших цивільних із російського полону. Дякую нашій команді та партнерам, ОАЕ за те, що наші люди повертаються додому», – йдеться у повідомленні.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…