Найменше місто в Україні – Угнів можуть оживити люди, які рятуються від війни. Для цього в містечку потрібно реконструювати гуртожиток Угнівського аграрно-будівельного ліцею. П’ятиповерхову будівлю звели приблизно у 70-х роках ХХ століття. Від 90-х контингент училища поступово зменшувався, а на початку 2000-их рр.. тут уже перестали проживати студенти.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу обласної ради.
Якщо відновити занепалу споруду, замешкати тут зможуть до 450 осіб. При цьому, на першому поверсі залишиться місце для комерційної нерухомості: наприклад, пошти, аптеки, швейної майстерні, крамниці чи банку.
Про це за результатами відвідин м. Угнів повідомив депутат Львівської обласної ради, член комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Захар Миляник.
«Разом із представниками Міжнародної організації з питань міграції та департаменту економічної політики Львівської ОВА ми оглянули приміщення колишнього гуртожитку, в якому можна організувати житло на приблизно 3 тисячі квадратних метрів. Це можуть бути повноцінні квартири для довготермінового проживання.
У комплексі розглядаємо збільшення робочих місць у громаді, залучення релокованого бізнесу та розширення львівських виробництв», – розповів Захар Миляник.
Міжнародній організації з питань міграції пропонують співфінансувати реконструкцію колишнього студентського гуртожитку. Першим кроком, за словами депутата, має бути виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкт, щоб зрозуміти, скільки коштуватиме його відновлення та які роботи потрібно здійснити.
За словами директорки Угнівського аграрно-будівельного ліцею Любові Осміловської, наразі кілька десятків вимушених переселенців уже проживають в інших гуртожитках навчального закладу і потребують робочих місць.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу