У центрі Львова стартували “Ігри Героїв” (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 30 Червня, 2018 328

Cьогодні, 30 червня, на площі перед Оперним театром у місті Львові, стартували Всеукраїнські змагання з функціонального баготоборства “Ігри Героїв”.

Учасників змагань привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Сьогодні, будучи тут, кожна людина вас підтримає,бо ви були у момент коли треба закрити собою Україну, Львівщину, всіх нас від окупанта. Ми вдячні вам за це. Ви є символом боротьби, нескореності і перемоги. Перемагайте, Львівщина завжди з вами”, – зазначив Олег Синютка.

Відтак 16 ветеранів АТО – спортсменів з різних міст України (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв та інші) змагались з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства.

“Хлопці заряджені на перемогу, всі присутні тут патріоти і сьогодні нам кожному потрібно підтримати спортсменів, бо Львівщина талановита”, – зазначив організатор проекту Євген Коваль.

“Сьогодні у нас два комплекси вправ: підйом гирі та станова тяга, силові вправи на витривалість. Найкращі серед учасників визначатимуться суддями або за кількістю якісно зроблених повторів вправи або за часом виконання завдання, залежно від самих вправ”, – сказав у коментарі 4studio учасник змагань Сергій Романовський.

Додамо, захід відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Міжнародний фінал змагань стартує у Києві вже у вересні цього року.

Коментарі

Позначки: , , , , ,