Галерея

У Самбірській РВА відбулись урочистості з нагоди відзначення першої річниці створення 202-го батальйону ТрО та захід «Батьківське серце»

Учора, 11 січня, у Самбірській РВА відбулось нагородження військовослужбовців, які упродовж 11 місяців на передовій виборюють свободу та мир для нашого майбутнього.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.

Також, на знак пам’яті, дітям загиблих Героїв України вручили кулони із зображенням срібного серця у терновому вінку. 

«Ми маємо ким гордитись. І, на жаль, маємо кого згадати у молитві. І не лише сьогодні, а кожного дня вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув від рук агресора. Дякуємо кожному воїну, який залишились навіки Героєм за нас, за наше світле майбутнє, на нашу Україну», – наголосив начальник Самбірської РВА Іван Ільчишин. 

Віримо і чекаємо з перемогою кожного воїна! Пам’ять про тих, хто віддав своє життя за Україну житиме в наших серцях вічно.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик
Tags: Самбір

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

46 хв. тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

1 годину тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

2 години тому

Кордон з Польщею радять перетинати у ранкові або пізні вечірні години

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

10 години тому