У нацпарку на Львівщині народилося лоша нащадків рідкісних диких коней тарпанів, яких знищили у XX столітті
Про це пише Яворівський національний природний парк, пише Четверта студія.
У центрі розведення та збереження нащадків диких коней-тарпанів Яворівського національного природного парку народилося лоша.
У нацпарку кажуть, що маля вже впевнено стоїть поруч із матір’ю та робить свої перші кроки.
Фахівці наголошують, що кожне таке народження є важливим для відновлення популяції та збереження біорізноманіття.
Яворівський нацпарк — єдине місце на заході України, де можна побачити нащадків рідкісних тарпанів, які колись жили на території Європи.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону