У Львові викрали нещодавно встановлену таблицю президенту Ічкерії Джохару Дудаєву.
Про це повідомив керівник виконкому Садового Євген Бойко, пише Четверта студія.
“Сьогодні вночі о 01.05 год зафіксували акт вандалізму. Зловмисники викрали таблицю Дудаєву.
Поліцію повідомили.
Таблицю відновимо”, – повідомив Євген Бойко.
Правоохоронці оперативно встановили та затримали трьох осіб, причетних до викрадення меморіальної таблиці Джохару Дудаєву з фасаду будинку в центрі Львова. Повідомлення про інцидент надійшло до поліції 1 травня близько 07:25.
За даними слідства, таблицю, встановлену 21 квітня, викрали троє 18-річних жителів Миколаївської області.
Їх вдалося знайти завдяки камерам відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина». Усіх затримали в порядку ст.208 КПК України.
Відкрито кримінальне провадження, тепер їм світить від 5 до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону