У Львові вулицю перекрили шлагбаумом
Про це пишуть на Гарячій лінії міста Львова, пише Четверта студія.
“Де можна дізнатися, чи ця вулиця є дорогою загального користування та чи дозволений по ній проїзд автомобілів?
Наразі на ній встановлений шлагбаум (можливо, самовільно). Якщо подивитися на Google Maps, видно, що він стоїть там уже близько 10 років.
Ця вулиця з’єднує вул. Пасічну та вул. Пимоненка”, – йдеться у повідомленні.
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…