У Львові водій скандальної маршрутки їздив без вогнегасника
Патрульна поліція Львівської області перевірила маршрутку, на яку скаржилися на гарячу лінію міста
Про це повідомила патрульна поліція Львівської області, пише Четверта студія.
“Дописувач повідомив про встановлене додаткове сидіння, яке не відповідало нормам.
Наші інспектори з відділу безпеки дорожнього руху перевірили транспортний засіб. З водієм провели профілактичну бесіду, аби він забрав ящик з інструментами з салону.
Також він отримав постанову за відсутність справного вогнегасника.
Нагадуємо перевізникам, що пасажири довіряють вам своє життя — користуючись вашими послугами”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону