У Львові водій маршрутки пригощав дітей цукерками
Про це повідомили на Гарячій лінії міста Львова, пише Четверта студія.
“Сьогодні 6 грудня їхала в маршрутці 20 з номерним знаком ВС 7462 ТО.
Хочу подякувати водієві автобуса за створення в салоні атмосфери свята та за гостинці для дітей в день Святого Миколая.
Приємно було бачити, як водій щедро пригощає діток мандаринками та цукерками, роблячи їх щасливими.
Прошу перевізника ЛК “АТП №1″ додатково преміювати водія цього автобуса”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону