У Львові відзначили День українського добровольця
У Львові відзначили День українського добровольця.
Про це повідомив нардеп Михайло Цимбалюк, пише Четверта студія.
“Без сумніву, що відзначаємо, оскільки святкувати цю дату будемо вже зовсім скоро, після нашої перемоги у російсько-українській війни, коли усі наші добровольці повернуться з фронту, бойових завдань.
Нині у Львівському будинку офіцерів традиційно зібралися військові, добровольці, члени їхніх родин, аби подякувати кожному і згадати кожного, хто захищав, захищає і захищатиме нашу Україну від ворога. Саме вони ще у 2014 році взяли зброю і пішли у військо – ви приклад волі і честі, мужності і стійкості. Переконаний, наша перемога вже скоро”, – написав Цимбалюк.
У Львові відзначили День українського добровольця
У Львові відзначили День українського добровольця
У Львові відзначили День українського добровольця
Цимбалюк і Тістик
8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…
Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону