У Львові відбувся благодійний сніданок для дітей, позбавлених батьківського піклування

Галерея 13 Травня, 2023 318

У Львові відбувся благодійний сніданок для дітей, позбавлених батьківського піклування

Мотивація, подарунки та натхнення

12 травня у приміщенні дитячо-юнацького клубу «MRIYA.ТИ», організація «Дипломати» спільно з управлінням «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради провела “Благодійний сніданок” для дітей та підлітків, позбавлених батьківського піклування.

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

Сніданок відкрив Андрій Демчук, чемпіон Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, який розповів про свій спортивний шлях, зарядив дітей мотиваційними історіями та провів невеликий майстер-клас з фехтування.

Окрім Андрія, подію відвідав Володимир Фридак, в.о. начальника «Служба у справах дітей», який відзначив важливість таких заходів: діти, а особливо підлітки, які позбавлені уваги батьків, стикаються з багатьма проблемами – це і неприйняття себе, пошук свого місця в світі, спроби зрозуміти своє майбутнє. Сьогодні ці питання загострені, тому на рівні міста ми постійно залучаємо ресурси, аби допомоги їм. Важливу роль відіграють благодійні організації, у співпраці з якими народжуються розвиваючі проекти та надається психологічна допомога, серед них – «Дипломати», які реалізовують масштабну гуманітарну підтримку»,

Дуже цінною в організації дитячого свята стала участь партнерів: мережа McDonald’s, виробник крафтового морозива «Файні Льоди» частували дітей улюбленими смаколиками, а виробник найкращих чізкейків та десертів Cheese Bakery побалував малечу дивовижними солодощами.

Відома львівська майстриня візажу Ольга Токаренко створила дівчатам мейкап і поділилася секретами краси. В свою чергу, джерелом мотивації для хлопців стали спортсмени ФК «Рух», які відповіли на всі запитання хлопців про футбол та подарували їм чудові фірмові футболки.

Справжнім фурором став флешмоб, який організувала хореограф балету Las Chicas Христина Мудрак під пісню відомого поп-рок-гурту «Антитіла» – ці музиканти, до того ж, записали для дітей персональне відеозвернення.

Партнери свята Hollyskin та Lamel Сosmetics також підготували цікаві подарунки для дівчат.

Ведучим сніданку став Юрій Попів, атмосферу затишку та особливого стилю створила декоратор Анна-Марія Молончак.

«Для дітей дуже важливий активний розвиток та заходи, де вони можуть знайомитись і дізнаватись про нове. Саме тому наша організація об’єднує відповідальний бізнес та державний сектор для розв’язання соціальних проблем. Для дітей, які залишились без опіки батьків, ця підтримка значить дуже багато. Дуже важливо, аби ці заходи стали системними та залучали більше відповідального бізнесу», – говорить учасниця організації «Дипломати» Міла Ярошевич.

Організація «Дипломати» вдячна всім, хто продовжує підтримувати українців та країну!

Волонтери проводять регулярні збори коштів у рамках проектів, спрямованих на підтримку українців, які залишились в складних життєвих обставинах, переселенців, дітей, також здійснює підтримкуу лікарень у прифронтових зонах.

Коментарі

Позначки: