У Львові розвалюється житловий будинок
Про це пишуть на Гарячій лінії міста Львова, інформує Четверта студія.
“Хочу подати скаргу на ЖЕК Балатон, скажіть, коли вони вже почнуть щось робити і за що ми платимо кожного місяця по 400 грн.
У будинку Хвильового 7 все валиться по частинам, вікна на які виділили кошти не поміняли
Електрика вся в аварійному стані, пошти всі зламані.
На проти Хвильового 3 такий же будинок, то за три роки зробили евро ремонт і вікна замінили чи є якесь виключення для них?
Додаю фото одного і іншого будинку. Прошу прийняти міри, або ми будемо писати на Київ і відмовлятися від послуг Жека”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону