Галерея

У Львові присягу склали 189 ліцеїстів

Цьогоріч у Ліцей імені Героїв Крут у Львові присягу склали 189 ліцеїстів, серед них 14 дівчат

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише Четверта студія.

“Це величезна честь бачити обличчя патріотичних молодих людей, які в час війни з вірою в серці та в державу одягнули військову форму.

Дорогі ліцеїсти, вітаю вас із цим важливим днем. Відтепер ви можете з гордістю казати, що ви – частина спільноти Ліцею імені Героїв Крут. Пишаюся вами. Дякую вашим батькам і родинам за виховання таких хлопців і дівчат, які готові взяти зброю й захищати країну та свої сім’ї.

Сьогодні разом із нами на урочистій присязі були представники Кадетського ліцею імені генерала Повіласа Плехавічуса з Литви та Головної військової школи «Гусар» з Польщі. Щиро дякую нашим партнерам за те, що ви поруч із нами не лише на міжнародному рівні, а й під час таких подій, підтримуючи українську молодь.

Вдячний начальнику ліцею полковнику Юрій Гусар та викладачам, які щодня працюють, щоб цей навчальний заклад ставав сильнішим.

Випускники ліцею сьогодні служать у Збройних Силах України, займають командні посади від взводів до бригад. Бажаю і цьогорічним вступникам йти цим шляхом, досягати високих результатів і ставати справжніми лідерами.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну. Наш обов’язок здійснити їхню мрію, здобути перемогу і зберегти Незалежність.

Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Садовий витратить 20 тисяч євро на суд з поляками

Львів судитиметься з поляками через будівництво сміттєпереробного заводу

33 хв. тому

У Львові встановлять нові антивандальні урни

У Личаківському районі

1 годину тому

У Львові на працівника ТЦК напали із газовим балончиком

Львів’янина покарали за напад газовим балончиком на працівника ТЦК та поліцейського

1 годину тому

Смерть працівника ТЦК як наслідок токсичних наративів

КРИЗА ДОВІРИ ТА ЦІНА ДЕЗІНФОРМАЦІЇ: СМЕРТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ У ЛЬВОВІ, ЯК НАСЛІДОК ТОКСИЧНИХ НАРАТИВІВ

8 години тому

У Львові вулицю Мазепи розширять до 4 смуг

У Львові у середині грудня розпочнуть ремонтувати вул. Мазепи. Це — один із ключових інфраструктурних проєктів міста, що має…

8 години тому