У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу.
Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення у спільноті “Гаряча лінія міста Львова”.
“Прохання навести лад на велосмугах, та на заїздах і виїздах на велодоріжку по вул. Іоана Павла ІІ, та узбіччя на Сихівському мості”, – йдеться у повідомленні.
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
У Львові просять розчистити велодоріжки від снігу, фото ГЛМЛ
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…