У Львові презентували фільм «Шлях поколінь» (ФОТО)

Галерея 05 Жовтня, 2023 160

Під час показу у США, Канаді і Європі зібрали нашим воїнам кілька мільйонів гривень. За них уже купили дрони, машини та інші необхідні речі

Не про сльози. Не про зраду. Про те, що за Україну треба не вмирати, а жити і вбивати. Бо лише сильних поважають. На сильних не нападають. Так характеризує свій фільм режисер. «Шлях поколінь» – фільм-пророцтво, фільм-стимул для українців усіх вікових категорій.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

Дуже талановита робота військового журналіста, воїна-добровольця, режисера Михайла Ухмана. Стрічку знімали у 2020 році – за 20 кілометрів від тимчасово окупованого Донецька. Крім професійних акторів, у ній знялись українські оборонці, які на той момент брали участь у бойових діях.

«Мав честь відвідати допремʼєрний показ. З 12 жовтня стрічка буде у прокаті. Запрошую усіх запланувати похід. Беріть рідних, сусідів, друзів. Це кіно, яке викликає гордість за Україну.

Під час показу у США, Канаді і Європі зібрали нашим воїнам кілька мільйонів гривень. За них уже купили дрони, машини та інші необхідні речі. 

Частину грошей, які акумулюють з продажу квитків в Україні, також скерують на дрони.

Дякую Михайлові та всій команді за якісне нове українське кіно!», – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: ,