У Львові посеред дороги утворилось провалля
У Львові на вулиці Героїв УПА, 72 утворилося провалля на проїзній частині.
Про це повідомив керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич, пише Четверта студія.
“Рух — перекритий починаючи від будинку N°29 і до повороту на вулицю Смаль-Стоцького. Заїзд з вулиці Антоновича вулицею Васильківського закритий. Об’їзд вулицею Городоцькою”, – йдеться у повідомленні.
На місці працюють відповідні служби.
У Львові посеред дороги утворилось провалля
У Львові посеред дороги утворилось провалля
За попередньою інформацією, дорога буде перекрита до ранку п’ятниці, 18 червня.
Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці
Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…