Галерея

У Львові посеред дороги утворилось провалля (ФОТО)

У Львові на вулиці Героїв УПА, 72 утворилося провалля на проїзній частині.

Про це повідомив керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич, пише Четверта студія.

“Рух — перекритий починаючи від будинку N°29 і до повороту на вулицю Смаль-Стоцького. Заїзд з вулиці Антоновича вулицею Васильківського закритий. Об’їзд вулицею Городоцькою”, – йдеться у повідомленні.

На місці працюють відповідні служби.

У Львові посеред дороги утворилось провалля

У Львові посеред дороги утворилось провалля

За попередньою інформацією, дорога буде перекрита до ранку п’ятниці, 18 червня.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Командира 154-ї окремої механізованої бригади знайшли мертвим

Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці

41 хв. тому

Порошенко подякував львів’янам за гостинність

Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…

47 хв. тому