Сьогодні у Львові погасили спеціальну поштову марку до 770-річчя міста.
Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Четверта студія.
Це символічний початок ювілейного року Львова. Марку створив український художник Сергій Майдуков, а разом із нами її гасили військові, почесні громадяни, волонтери та львів’яни, які своєю працею і вчинками творять це місто.
“Дякуємо всім, хто долучився. І особлива вдячність нашим захисникам — завдяки вам маємо можливість жити, працювати і відзначати такі моменти.
Придбати марку можна у Центрах туристичної інформації на площі Ринок, 1 та на площі Двірцевій, 1”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону