У Львові комунальний перевізник витрачає гроші на рекламу у соціальних мережах
Про це повідомив громадський активіст Данило Березюк, інформує Четверта студія.
“А як можна вимагати підвищення вартості проїзду, якщо комунальне АТП має гроші на платну рекламу у Facebook? Гаряча лінія міста Львова як завжди ігнорує такі звернення”, – йдеться у повідомленні.
Активіст затегав першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка та керівника виконкому Садового Євгена Бойка.
“Не думайте, що це хайп, але, на жаль, тільки публічністю можна добитися від керівництва міста хоч якусь адекватну реакцію. “Зручне місто”, може і Вам буде це цікаво”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону