Дорожні знаки у Львові припали снігом, фото ГЛМЛ
У Львові на скандальному мості на Княгині Ольги дорожні знаки припали снігом.
Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення у спільноті “Гаряча лінія міста Львова”.
“Потрібно повідомити виконавця робіт, щоб чистив знаки та огородження від снігу та болота. Адреса: міст біля будинку на вул. Княгині Ольги, 98А”, – йдеться у повідомленні.
Дорожні знаки у Львові припали снігом, фото ГЛМЛ
Дорожні знаки у Львові припали снігом, фото ГЛМЛ
Дорожні знаки у Львові припали снігом, фото ГЛМЛ
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною