Галерея

У Львові на перехресті знову обстріляли камери відеоспостереження

Сьогодні, 15 січня, на перехресті вул. Шевченка — Брюховицька виявлено пошкодження камер відеоспостереження. Як повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, найімовірніше пошкодження виникли внаслідок пострілів зі зброї.  Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Четверта студія.

«Пошкодження аналогічні, як нещодавно на вул Шевченка (поворот Рясне-2), — отвори круглої форми. На місце викликали поліцію, слідчо-оперативну групу. Я, як начальник управління безпеки міста пов’язую обидва випадки та прошу Національну поліцію негайно провести розслідування. Всі необхідні заяви будуть подані сьогодні ж», — зазначив Юрій Діль.

Відомо, що зловмисники здійснили чотири постріли: 3 з яких — безпосередньо у камеру, та 1 — у бокс.

У Львові на перехресті знову обстріляли камери відеоспостереження. Фото ЛМР

У Львові на перехресті знову обстріляли камери відеоспостереження. Фото ЛМР

У Львові на перехресті знову обстріляли камери відеоспостереження. Фото ЛМР

У Львові на перехресті знову обстріляли камери відеоспостереження. Фото ЛМР

У Львові на перехресті знову обстріляли камери відеоспостереження. Фото ЛМР

 

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині прогнозують аномальну спеку до +40°

Через тривалий антициклон та гарячі повітряні маси з Європи стовпчики термометрів вдень піднімуться до 35–38°

2 хв. тому

З полону повернувся захисник із Шептицького (ФОТО)

У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу…

1 годину тому

На Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних

За минулу добу на Львівщині сталося пʼять ДТП за участю двоколісних – правоохоронці встановлюють обставини…

2 години тому