Галерея

У Львові для освітян провели Mini EdCamp Lviv 2023

У п’ятницю, 28 травня, на базі ліцею «Львівський» провели освітянський Mini EdCamp Lviv 2023, на якому зібрали близько 150 освітян з різних куточків України.

Про це пише Четверта студія з посиланням на інформаційний портал ЛМР.

Голова комісії і науки Львівської міськради, депутатка фракції «Голос» Вікторія Христенко розповіла, що вчителі та директори ділилися планами та досвідом, думками стосовно розвитку освіти та власними педагогічними інструментами.

У Львові для освітян провели Mini EdCamp Lviv 2023

У Львові для освітян провели Mini EdCamp Lviv 2023

Для освітян облаштували три локації, на яких протягом дня вони мали можливість взяти участь у різноманітних майстерках, лекціях та семінарах.

«Мені випала честь бути на фінальній дискусійній панелі. Мала змогу трішки поспілкуватися з освітянами на актуальні теми. А їх у часі війни – чимало.

Дуже тішуся, що такий захід, як EdCamp знову проводять, ми знову можемо їздити один до одного в гості та обмінюватися досвідом. Це прекрасна можливість, оскільки зараз, у час війни, у нас чимало роботи в освітній сфері. А ще більше її буде після нашої перемоги, тому потрібно вже напрацьовувати спільну дорожню карту», – поділилася Вікторія Христенко.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Ірина Шегеда презентувала чуттєву прем’єру “Холодна вода”

Нова робота артистки поєднала сучасне звучання, проникливу лірику та щиру жіночу емоцію, знайому сьогодні тисячам…

31 хв. тому

Катерина Бужинська презентувала пісню “Милий”

Унікальний голос та новий етап:

35 хв. тому

Українська дизайнерка Ольга Дрозд презентувала у Німеччині соціальний проєкт «Візерунки долі»

На подіум в етновбранні вийшли українки, життя яких назавжди змінила війна

43 хв. тому