У Львові чоловік малював графіті на будівлі суду
Співробітниками територіального управління служби судової охорони у Львівській області, що несли службу по охороні Личаківського районного суду Львова, близько 22.00 через камери спостереження побачили чоловіка, який наносив графіті на фасад адміністративної будівлі.
Про це ІВ Четверта студія повідомила прес-служба територіального управління Судової охорони у Львівській області.
Чоловіка було затримано та викликано поліцію.
Правопорушником виявився 28-річний мешканець Києва.
За вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство), передбачено покарання у вигляді накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною