Міністерство внутрішніх справ повідомило, що у Києві на станції метро “Золоті ворота” відкрили виставку, присвячену пам’яті загиблому керівництву МВС у Броварах 18 січня.
Про це пише Четверта студія з посиланням на МВС.
“Експозиція світлин дає можливість зрозуміти і відчути, що встиг зробити Денис Монастирський та його команда за рік війни”, — йдеться в повідомленні.
На виставці “Перерваний політ” представлено 30 фотографій Миколи Анацького, чиє життя також обірвалося того дня. Він зробив ці світлини у відрядженнях з Денисом Монастирським у Краматорську, Вінниці, Кременчуці, Харкові, Бахмуті тощо.
Фото: МВС
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною