У Червонограді відкрили простір трансформації

Галерея 16 Квітня, 2024 44

Фото

Відтепер у Червонограді є простір для креативу, творення команд і втілення найсміливіших проєктів.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

«Простір Справедливої трансформації» — саме так називається просторе, обладнане для зустрічей, стратегування, навчання та спілкування приміщення у самому центрі міста. 

Сучасний відкритий міський центр створили  у межах Проєкту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України». 

У цьому ж приміщенні — офіси GIZ, Агентства справедливої трансформації та конференц-зала з усім необхідним обладнанням для проведення заходів та зустрічей. 

Відкритий простір стане платформою для зустрічей, дискусій, напрацювання і втілення проєктів, які здолають усі виклики трансформації та розвитку Червоноградського вугільного мікрорегіону.

«Щиро вдячний за потужний поштовх для Червоноградського регіону Галині Литвин та всій команді GIZ. Заслуговує вдячності і міський голова Андрій Залівський, Червоноградська міська рада, районна адміністрація. 

Адже всі ми знаємо: творити справжні зміни можна лише разом. У таких тектонічних змінах, які зараз, у складний час війни, переживає наш вугільний регіон, дуже важлива синергія та готовність віддавати багато-багато зусиль і праці. Дякую всім, завдяки кому все це є», – написав Холод.

Коментарі

Позначки: ,