Галерея

У Бучанському районі реконструювали чотири амбулаторії (ФОТО)

Американська некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM), що надає допомогу українським біженцям та громадам, починаючи з другого дня російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, завершила реконструкцію чотирьох амбулаторій у селах Бучанського району. Ремонт відбувався у рамках програми «Надія для Бучі» та реалізовувався спільно з Фондом «Якість життя». Офіційне відкриття амбулаторій відбулося під час святкування Дня міста Буча 23-24 вересня.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу компанії.

GEM здійснила реконструкцію чотирьох амбулаторій:

  • Амбулаторія с. Мироцьке. Внаслідок обстрілу було пошкоджено дах, фасад будівлі, вікна та двері. Від обстрілу також постраждали кабінети лікарів. В межах реконструкції було здійснено ремонт покрівлі та каналізаційної системи, встановлено нові вікна, відремонтовано стелю та пофарбовано поверхні.
  • Амбулаторія в с. Здвижівка. На час бойових дій у будівлі оселилися російські військові. В амбулаторії не було вікон і дверей, а обладнання та витратні матеріали було розкрадено. В межах реконструкції було здійснено ремонт покрівлі, фасаду та внутрішнього облицювання, встановлено нові вікна та двері.
  • Амбулаторія в с. Гаврилівка. Російські військові навмисно підпалили клініку, вибили вікна та двері. В межах реконструкції було здійснено капітальний внутрішній ремонт та встановлено нові вікна та двері.
  • Ворзельська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

У Бучанському районі реконструювали чотири амбулаторії

У Бучанському районі реконструювали чотири амбулаторії

У Бучанському районі реконструювали чотири амбулаторії

У Бучанському районі реконструювали чотири амбулаторії

«Ми тішимося, що жителі Бучанщини знову мають усі ресурси, необхідні для гідного рівня життя. GEM докладає всіх зусиль, щоб це стало можливим. Разом із місцевими та глобальними партнерами ми системно відновлюємо пошкоджену чи зруйновану військовими діями інфраструктуру, щоб подарувати надію місцевим громадам і повернути їх до життя», – говорить заступник голови GEM Андрій Негрич.

Нагадаємо, що програма «Надія для Бучі» стартувала у червні 2022 року. Разом із Бучанською міською радою GEM та партнери організації планують відновити найменш пошкоджені цивільні та інфраструктурні об’єкти, аби повернути переселенців додому та відновити життя громади. GEM та міський голова Бучі Анатолій Федорук підписали відповідний меморандум про взаєморозуміння. За попередніми оцінками, у Бучі є понад 2 тисячі будівель, які потребують реконструкції після бойових дій.

Основними партнерами у реалізації програми є Бучанська громада, Фонд «Якість життя», Pioneer, United Way та Good 360. Усі заходи координуються з місцевою владою та українськими громадськими організаціями. Серед донорів та партнерів діяльності GEM в Україні – понад 50 компаній та організацій, серед яких Goya Foods, Walmart, Home Depot та багато інших відомих брендів.

Про GEM (Global Empowerment Mission)

GEM – це некомерційна організація, заснована у 2011 році як служба реагування на глобальні катастрофи. Місія має на меті забезпечити всебічну підтримку найбільш вразливих груп населення, що страждають від різноманітних катастроф у всьому світі. Організація почала працювати в Україні на другий день вторгнення. У рамках програми з релокації GEM уже допомогла понад 38 000 українців дістатися безпечних місць. Протягом перших чотирьох місяців кризи GEM та партнери доставили понад 530 вантажівок з допомогою до 80 міст України та 7 сусідніх країн.

В Україні Місія займається проєктами з реконструкції та систематично надає гуманітарну допомогу найбільш постраждалим регіонам. GEM налагодила партнерські відносини зі 152 місцевими українськими організаціями для максимально ефективної допомоги. Детальніше про діяльність GEM в умовах вторгнення в Україну:

Команда GEM працювала у понад 300 місіях по всьому світу, починаючи з кризи в Косово у 1999 році, землетрусу на Гаїті у 2010 році до пандемії 2020 року. GEM прагне повернути надію та можливості тим, хто страждає найбільше. Організація працює як служба реагування на надзвичайні ситуації, поєднуючи принципи швидкого реагування та сталого розвитку, і впроваджує практики для забезпечення сталого розвитку.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові пʼять років не ремонтували аварійний міст

Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання

8 години тому

Зимноводівська громада попрощалася із захисником

Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу

9 години тому