З 5 серпня Тараса Демка призначили керівником Львівського музично-меморіального музею Соломії Крушельницької. Наразі Тарас поєднуватиме обовʼязки директора музею з посадою заступника директора Львівського органного залу.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.
Нового очільника музею представила колективу заступниця міського голови з гуманітарних питань Ірина Кулинич.
«Від учора Тарас Демко виконує обов’язки директора музею Соломії Крушельницької у Львові. Тарас є дуже фаховою людиною, хорошим менеджером, тому віримо, що з них музей отримає нове дихання.
Хочемо подякувати за роботу попередньому керівнику музею Михайлу Кобрину, який очолював установу майже три роки. Він зробив багато роботи, зреалізував чимало грантових проєктів. Зараз є нові виклики і музей повинен отримати нові сенси», – зазначила Ірина Кулинич.
«Цей музей має дуже великий потенціал і значущу репутацію не лише в Україні, а й за її межами. Музей презентує не лише постать Соломії Крушельницької, а й видатного композитора Станіслава Людкевича. Ці дві постаті задають вектори розвитку установи. По-перше це робота із виконавцями, записами, промоція музичної культури, яку може бути виконуватись чи записуватись. По-друге це робота зі спадщиною: ноти, композиції і, звісно ж, патрони музею. Також дуже важливою є діджиталізація і оцифрування матеріалів, бо в сучасному світі без цього ніяк.
Ще одним акцентом є налагодження внутрішніх процесів, адже це щоденна робота, яка дозволяє краще і простіше виконувати навіть найскладніші завдання. Зміцнення команди, розбудова зв’язків, посилення існуючих та створення нових проєктів.
Я дуже мрію, щоб про музей Соломії Крушельницької дізналося більше людей, щоб тут було більше відвідувачів, щоб якомога більше людей відкрили для себе Соломію Крушельницьку та Станіслава Людкевича», – розповів Тарас Демко.
Також Тарас Демко зазначив, що вже з учора почалась активна робота з колективом, який вмотивований розвивати музей.
Зазначимо, музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької працює за адресою вул. С. Крушельницької, 23, а меморіальний музей Станіслава Людкевича – за адресою вул. С. Людкевича, 7.
Це може бути черговий вкид ворога, щоб посіяти паніку