Співачка Крістіна Присяжнюк презентує новий трек «Нічого не минуло»

Галерея 18 Листопада, 2023 184

Кохання здатне подолати будь-яку темряву

Одна з найромантичніших співачок сучасності Крістіна Присяжнюк презентує нову відеороботу «Нічого не минуло», натхненну силою любові українських жінок, які попри усі випробування долі бережуть свої родини.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу співака.

Як говорить співачка, наразі багато родин проходять кризу в стосунках через відсутність чоловіка поруч. Адже мільйони захисників були вимушені залишити свої родини, аби захищати нашу Незалежність від ворога.

«Нічого не минуло» – трек, натхненний нашими неймовірними жінками, які чекають своїх чоловіків з фронту. Багато з них говорять, що їхні обранці дуже сильно змінюються та стають іншими людьми. Проте наші українські берегині ладні на все, аби дати їм ту любов та піклування, заради яких вони і повертаються додому. Пісня-підтримка нашим вольовим жінкам та подяка за їхню сильну любов», – так коментує композицію сама Крістіна Присяжнюк.

За спостереженнями виконавиці, у наш час жінки обирають ділитися наболілим у соціальних мережах. І багато з них кажуть, що бояться внутрішніх змін своїх чоловіків, що потроху звикають жити та справлятися зі своїми проблемами наодинці.

«Одним з поштовхів до випуску цієї пісні стало інтерв’ю української акторки Наталії Денисенко. Її чоловік Андрій Федінчик вже понад 1,5 року захищає нашу країну від ворога. Наталка тоді зазначила, що бачить зміни у чоловікові і не знає, яким він повернеться додому після Перемоги. А вона вже вчиться потроху жити без нього. Я хочу сказати одне: як би складно не було, саме кохання надає нам сил жити, пережити та переживати усі події довкола. Головне – пам’ятати, з чого все починалося. Де зустрілися двоє, які обрали рухатися однією дорогою», – зазначила Присяжнюк.

У mood-відео співачка віддала перевагу мінімалізму. Локацією став пірс озера в Івано-Франківську, який за задумом уособлює собою родинну пристань. Головна героїня не зраджує свого вибору та попри захід сонця, який несе за собою темряву – вірить у силу кохання та почуттів, чекаючи на свого обранця.

Нагадаємо, що Крістіна Присяжнюк – українська співачка та культурний діяч, донька відомого композитора та Заслуженого працівника культури України – Миколи Присяжнюка.

Коментарі

Позначки: