Рівень довіри до волонтерів – на другому місці після церкви, – Софія Федина (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея Субота Юля 14 Грудня, 2019 1 420

"Кава в ЄС" за участі Софії Федини, фото 4studio

Сьогодні, 14 грудня, у Львові відбулась чергова зустріч у межах проекту “Європейської Солідарності” – “Кава в ЄС”, інформує 4studio.

Цього разу на відкриту розмову з громадськістю завітала нардеп  від ЄС Софія Федина, а також журналіст Віктор Біщук. Модерував зустріч Віталій Корецький.

Спікери не лише обмінялись своїми думками стосовно результатів нещодавньої Нормандської зустрічі для України, але й обговорили ризики та загрози для всіх проукраїнських активних громадян, на тлі арештів волонтерів та активістів, яких підозрюють у нібито вбивстві відомого журналіста Павла Шеремета.

“Наша реальність тепер така, що відбуваються посадки, як зрештою і обіцяв Володимир Зеленський, щоправда, посадки волонтерів та ветеранів. Це означає лише одне, нас хочуть розсварити та посіяти зерно сумніву під гаслом “ну ви ж не будете підтримувати вбивць?!” Між іншим, у кожного українця є гарантоване Конституцією право бути невинним, допоки не буде доведено протилежного у суді, а арешти у справі Шеремета були здійснені без відповідних досудових дій і чимало фактів справи відверто сумнівні. Тож зараз нам, як ніколи, не можна дати розсварити нас і забрати довіру до тих, хто ціною своїх життів та здоров’я боронив і боронить нас від ворога”, – переконана Софія Федина.

“Рівень довіри до волонтерів серед українців на другому місці після церкви і ми не можемо це втратити, інакше в країні почнеться відвертий хаос”, – додала депутатка.

Обговорили нині на зустрічі також і терміновий законопроект стосовно децентралізації, який напередодні пізно ввечері з’явився на сайті президента України.

Цікаво те, що ані журналісти, ані члени пропрезидентської партії “Слуга народу” не знають його змісту:

“Це може бути дуже тривожним дзвіночком: з одного боку це може стосуватись логічно завершення реформи децентралізації, а з іншого – небезпека змін нав’язаних Зеленському Путіним під час зустрічі у Парижі”, – зауважив Віктор Біщук.

На думку спікерів, мітинги щодо недопущення капітуляції України дали своє й змусили Володимира Зеленського прислухатись до думки свого народу, але, разом із тим, капітуляція може бути не явною:

“Ми маємо бути пильними й не допустити повзучої капітуляції, особливо у ці кілька місяців, які залишились до наступної ймовірної зустрічі Нормандської четвірки. Необхідно чітко розуміти, що Путіну не цікавий сильний президент України і він буде робити все, аби дестабілізувати ситуацію зсередини”, – резюмувала Софія Федина.

Коментарі

Позначки: , , , ,