Франківську блогерку Вербу оштрафували за їзду без прав, скрін із Інстаграму Варварука
Блогерку Юлію Вербинець з Івано-Франківська зупинила поліція через те, що дівчина каталася по місту без водійських прав.
Про це у своєму блозі розповів її друг-блогер Дмитро Варварук, пише Четверта студія з посиланням на Галицькі Гроші.
Дівчина придбала собі автомобіль кілька місяців тому, й неодноразово каталася на ньому по місту, однак що разу це заперечувала. Водити автомобіль дівчині поки заборонено, тому що вона ще неповнолітня і не має посвідчення водія.
У підсумку, блогерка заплатила штраф у розмірі 510 гривень, також патрульні склали на неї протокол.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…