Галерея

На Самбірщині укриття на 300 місць приведуть у готовність

Рішенням суду задоволено позов Самбірської окружної прокуратури Львівської області.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ДПСУ.

Ним визнано протиправною бездіяльність балансоутримувача та зобов’язано привести захисну споруду цивільного захисту в належний технічний стан і готовність до використання за призначенням.

Прокурори встановили, що в одному із сіл Турківської територіальної громади (Самбірський район) знаходиться протирадіаційне укриття. Загальна площа приміщення становить майже 280 кв м.

За технічним паспортом воно здатне розмістити 300 осіб.

Балансоутримувачем вказаного об’єкта цивільного захисту є орган місцевого самоврядування. Останній, нехтуючи безпекою людей, не вжив заходів щодо приведення захисної споруди у стан готовності та використання її за призначенням. Відповідно, це укриття не можна було використовувати за призначенням.

Суд підтримав обґрунтованість вимог прокурора та задовольнив позов повністю.

Після набрання рішенням суду законної сили прокуратурою будуть вжиті заходи щодо невідкладного його виконання міською радою.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові дуже слизько

Фото

1 годину тому

Гончаренко збирається відкрити власний університет 

ідеться про амбітний освітній проєкт, який має вийти на новий рівень як за якістю викладання,…

2 години тому

Мер Львова Садовий за день двічі впав

Будьте обережні

2 години тому

Основні правила trade-in у 2026 році: покроковий гід для власників авто

Давайте чесно: продаж бу машини у 2026 році – розвага для тих, кому критично бракує…

4 години тому